Ons team

Ons team

Irene Verboom – leerkracht groep 1/2

iverboom@o2a5.nl

Claudia Rozendaal – leerkracht groep 1/2

crozendaal@o2a5.nl

Merel Koolen – leerkracht groep 1/2

mkoolen@o2a5.nl

Astrid van Willigenburg – leerkracht groep 3

avanwilligenburg@o2a5.nl

Tanja de Haan – leerkracht groep 3, 6

tmooren@o2a5.nl

Sanne de Graaf – leerkracht groep 4

sdegraaf@o2a5.nl

Dicky Schipper – leerkracht groep 5

dschipper@o2a5.nl

Anthonette van Putten Рleerkracht groep 5 , 6 en locatiecoördinator van de Meester Vos

avanputten@o2a5.nl

Menno Kolk – leerkracht groep 6

mkolk@o2a5.nl

Dian van Wijk – leerkracht groep 7

dvanwijk@o2a5.nl

Sanne Bogerd – leerkracht groep 8

sbogerd@o2a5.nl

Hennie Weijers – leerkrachtondersteuner en Intern Begeleider

hweijers@o2a5.nl

Simone Ploeg – onderwijsassistent

sploeg@o2a5.nl